Starostlivosť o pokožku- tvár
Sem vložte podnadpis

Aloe Fleur de Jouvence

Aloe Fleur de Jouvence ("kvet mladosti") je jedna z najúčinnejších kozmetických súprav, aké kedy boli vytvorené. Je to kolekcia šiestich vynikajúcich komponentov - každý bol navrhnutý špeciálne tak, aby spĺňal svoju určenú úlohu v kompletnom režime starostlivosti o pleť.

Viac info

Forever Aloe Scrub®

Forever Aloe Scrub jemne odstraňuje odumreté bunky kože a tkaniva, ktoré upchávajú póry a zhoršujú vzhľad pokožky. Umožňuje tak odhaliť sa žiarivej, "novšej" a zdravšej pokožke.

Viac info 

Forever Epiblanc™

Väčšina z nás sníva o zamatovo jemnej pokožke bez chýb. Avšak náš aktívny životný štýl a vystavovanie sa rôznym elementom sú príčinou vzniku tmavých škvŕn a pieh na pokožke. Forever Epiblanc je špeciálne vytvorené na zosvetlenie týchto škvŕn.

Viac info 

Forever Marine Mask™

Po dlhom a ťažkom dni v práci alebo po športovaní môže byť vaša pleť suchá a nevýrazná. Pridaním vlahy a hlbokým prečistením znovu obnovíte jej kvalitu, hebkosť a prirodzenú štruktúru.

Viac info 

Forever Alluring Eyes®

Forever Alluring Eyes je revitalizačný krém, určený na aplikáciu okolo očí. Bol vyvinutý veľmi starostlivo za pomoci modernej technológie a najlepších ingrediencií, na zlepšenie hebkosti a elasticity pleti a obmedzenie tvorby vrások a tmavých kruhov pod očami. 

Viac info 

Forever Alpha-E Factor®

Osviežujúce pleťové tonikum Forever Alpha-E Factor obsahuje množstvo zložiek, ktoré zlepšia kvalitu vašej pleti tak, ako to nedokáže žiadny iný prípravok, ktorý ste doteraz vyskúšali! Zvlhčuje pokožku zvnútra, vďaka čomu je vaša pokožka navonok hladká, jemná a mladistvá. 

Viac info 

Sonya® Aloe Eye Makeup Remover

Naša jedinečná formula, založená na aloe vera géli, umožňuje jemné a pritom účinné odstránenie očného make-upu. Prípravok je vyrobený z jemných ingrediencií, čím umožňuje čistenie pleti bez oleja.

Viac info 

R3 Factor®

Pomôžte svojej pokožke UDRŽAŤ jej prirodzenú vlhkosť, OBNOVIŤ jej pružnosť a OŽIVIŤ jej vzhľad pomocou ochranného pleťového krému Forever R3 Factor Skin Defense Cream.

Viac info 

Aloe Activator

Aloe Activator je skvelý prípravok na reguláciu vlhkosti pokožky, obsahujúci enzýmy, aminokyseliny a polysacharidy.

Viac info 

Recovering Night Creme

Zamatovo jemný krém, ktorý obnovuje vyplnenie aj tých najjemnejších vrások, udržuje pleť jemnú a súčasne jej pomáha zachovať si elasticitu a vlhkosť.

Viac info  

Mask Powder

Je jedinečnou kombináciou vzácnych ingrediencií, vybraných pre ich osobitné schopnosti upravovať kvalitu pokožky a čistiť póry.

Viac info 

Firming Day Lotion

Je ideálny na každodennú ochranu pred vplyvmi prostredia. Redukuje príznaky starnutia tým, že pomáha pleť spevniť, obnoviť jej textúru, zúžiť póry a vytvára ochranný podklad pre nanesenie make-upu.

Viac info 

Aloe Cleanser

Je pripravený z hypoalergických ingrediencií a predstavuje ľahké, nedráždivé čistiace pleťové mlieko s vyváženým pH a vlhkosťou. Rýchlo a dôkladne odstraňuje make-up a rôzne nečistoty, ktoré sa na pokožke vyskytujú.

Viac info 

Rehydrating Toner

Rehydrating Toner je nevysušujúce tonikum bez alkoholu, ktoré obsahuje prírodné aloe vera a výťažok z rastliny hamamel virgínsky spolu so špeciálnymi zvlhčovačmi pokožky a rastlinnými extraktmi s tonizujúcimi účinkami. Obsahuje aj kolagén a alantoín pre kondicionovanie buniek.

Viac info