Starostlivosť o pokožku - Telo
Sem vložte podnadpis

Aloe First®

Táto exkluzívna ochrana pokožky tvorí prvú líniu pri ochrane proti infekciám a zápalom kože.  Je navrhnutý tak, aby sa ním dali ošetriť aj malé rezné ranky a škrabance, popáleniny a koža spálená od slnka, všetky zranenia spôsobené odrením alebo poškodením kože. pH Aloe Firstu je vyvážené a poskytuje upokojujúci účinok aj na veľmi citlivú pokožku. Má chladivý účinok pri popálení pokožky. Aloe First môže byť taktiež aplikovaný ako sprej do vlasov, aby ich chránil proti UV slnečnému žiareniu a používa sa v niektorých kaderníckych salónoch ako preventívny prostriedok proti vysušujúcim účinkom peroxidových roztokov.   

Viac info

ALOE SUNSCREEN SPRAY

Preto by ste mali mať vždy pri sebe sprej na opaľovanie s aloe s ochranným faktorom 30. Sprej obsahuje aloe vera, vďaka čomu chráni vašu pokožku pred starnutím a škodlivými vplyvmi slnka.

Viac info  

Aloe Sunscreen

Aloe Sunscreen od Forever Living Products kombinuje modernú vedu s prírodnýmizložkami, ktoré pomáhajú utíšiť, zvlhčovať a chrániť pokožku proti slnečnému svetlu avetru.

Viac info 

Aloe Heat Lotion

Určite to všetci poznáte - po dlhom a namáhavom dni ste unavení a všetky svaly máte stuhnuté. Ale teraz pre vás máme riešenie - stačí siahnuť po Aloe Heat Lotion!

Viac info

Aloe Moisturizing Lotion

Obsahuje kolagén a elastín, čím udržiava pokožku hladkú, jemnú a pružnú, pričom udržiava aj prirodzenú rovnováhu pH pokožky.

Viac info 

Aloe Lotion

Aloe Lotion je všestranný koncentrovaný pleťový krém, obsahujúci jojobový olej a vitamín E, ktoré pokožku zvhčujú a zvláčňujú. Obsahuje tiež kolagén a elastín, čím napomáha udržiavať ju hladkú a pružnú.

Viac info 

Aloe Vera Gelly

Je to priesvitné želé určené na povrchové použitie, ktoré sa rýchlo vstrebe do pokožky a má úžasný upokojujúci účinok. Obsahuje zvláčňujúce a zvlhčujúce látky.

Viac info 

Aloe Body Conditioning Creme

Aloe Body Conditioning Creme môže byť účinne aplikovaný ako masážny krém a ako krém na odstránenie lokálnych ťažkostí s pokožkou v celej oblasti bokov a nôh.

Viac info 

Aloe Body Toner

Tento špeciálne pripravený krém je určený na skrášľovanie a spevňovanie tela. Obsahuje vybrané ingrediencie, ktoré spôsobujú prenikavé prehriatie pokožky a majú upokojujúci účinok. 

Viac info 

Aloe Body Toning Kit

Doprajte si zábal s Aloe Body Toning Kit, ktorý bol vytvorený, aby vám pomohol upraviť, tonizovať a spevniť celé telo. Pomáha taktiež minimalizovať výskyt celulitídy. Budete vyzerať a cítiť sa skvelo.

Viac info 

Aloe Propolis Creme

Aloe Propolis Creme je vynikajúci hydratačný krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá zmes stabilizovaného Aloe Vera gélu a iných zložiek uznávaných pre ich vlastnosti na udržanie zdravej pokožky.

Viac info