Osobná starostlivosť
Sem vložte podnadpis

Aloe Bath Gelée

Každý z nás si zaslúži, aby si počas dňa občas mohol oddýchnuť od stresu. Forever Living to vie a prichádza práve s niečím, čo rieši väčšinu tohto problému. Aloe Bath Gelée je ideálna prísada do osviežujúceho kúpeľa. Tento vynikajúci gél do kúpeľa a sprchy pre mužov i ženy obsahuje ako svoju hlavnú zložku stabilizovaný Aloe Vera Gél, certifikovaný schvaľovacou pečaťou Medzinárodnej vedeckej rady pre Aloe. 

Viac info

Forever Sun Lips

Slnko, vietor a studené počasie si môžu vybrať svoju daň na jemnom tkanive pier, pričom ich zanechajú popraskané, citlivé a vysušené. Ochrana našich pier je rovnako dôležitá ako ochrana pokožky pred takýmto poškodzujúcim vplyvom počasia, pričom často tieto tkanivá zanedbávame, keď sa zameriavame na hydratáciu našej tváre a tela. Forever Sun Lips™ je upokojujúci balzam na pery, ktorý pomáha chrániť jemné tkanivo pier pred slnkom a vetrom, pričom ponúka chladivý pocit mäty.

Viac info 

Sonya Volume Conditioner

Tento kondicionér pre objem vlasov je výborným doplnkom k šampónu pre objem vlasov Sonya® Volume Shampoo. Naša exkluzívna receptúra zväčšuje objem a hustotu vlasov, pričom vlasy ostávajú nádherne jemné, hebké a lesklé. 
Produkt obsahuje aloe vera a materskú kašičku, ktoré pomáhajú vyživovať pokožku hlavy a vyrovnávať jej pH a zároveň regenerovať poškodené vlasy. Zamilujete sa do vašich prirodzených, zdravo vyzerajúcich a hustých vlasov, nehovoriac o ich príjemnej vôni. 

Viac info  

Sonya Volume Shampoo

Keď vaše vlasy potrebujú zväčšiť objem, riešením je šampón pre objem vlasov Sonya® Volume Shampoo. Exkluzívne zloženie dodá vašim vlasom bohatší objem a lesk a zabezpečí správnu rovnováhu medzi objemom a poddajnosťou vlasov. 
Dve z kľúčových zložiek, aloe vera a materská kašička, zanechajú vaše vlasy bohaté a budú vyzerať hustejšie. Tento šampón pomáha vlasom, aby boli zdravé, lesklé, a je vhodný aj pre farbené vlasy.  

Viac info 

Sonya Hydrate Conditioner

Sonya® Hydrate Conditioner obsahuje aloe vera a materskú kašičku, ktoré pomáhajú suchým a lámavým vlasom, aby si udržali vlhkosť, ktorú tak veľmi potrebujú. Pomáha vyživovať pokožku hlavy, zabraňuje štiepeniu vlasov, pričom ich zanecháva jemné, lesklé a budú sa mimoriadne ľahko upravovať. Okrem toho sa zamilujete do jeho príjemnej vône. 

Viac info 

Sonya Hydrate Shampoo

Uhaste smäd vašich vlasov s hydratačným šampónom Sonya® Hydrate Shampoo, ktorý je vynikajúcim štartom pre bežnú starostlivosť o vaše vlasy. Tento šampón obohatený o špeciálne zložky, má jedinečné ultra-hydratačné zloženie, vďaka ktorému budú vaše vlasy odolnejšie, pevnejšie, a získajú väčší objem a lesk.

Viac info 

Forever Hand Sanitizer

Tento antibakteriálny gel na ruky je navrhnutý tak, aby zahubil 99,99% baktérií. Naša hydratačná formula obsahuje upokojujúci aloe vera gél spolu s pozitívnymi účinkami medu. Forever Hand Sanitizer má ideálnu veľkosť, aby ste ho mohli mať poruke kdekoľvek a kedykoľvek.

Viac info 

Aloe MPD 2X Ultra

Každý týždeň používame na čistenie rôzne čistiace prostriedky. Nebolo by dobré kúpiť si na riady, podlahu, bielizeň i kúpeľňu iba jeden viacúčelový produkt? Forever Living Products takýto produkt predstavil - tekutý prostriedok, ktorý je vysoko efektívny a šetrný. 

Viac info 

Relaxation Massage Lotion

V Relaxation Massage Lotion sa spájajú účinky aloe vera, esenciálnych olejov, bieleho čaju a ovocných extraktov - je ideálne na použitie po kúpeli s Relaxation Bath Salts alebo Relaxation Shower Gel.

Viac info 

Relaxation Shower Gel

Vychutnajte si modernú starostlivosť o pokožku zakaždým, keď sa budete sprchovať alebo kúpať s našim relaxačným sprchovacím gélom. Relaxation Shower Gel má zvlhčujúci a upokojujúci účinok aloe vera, esenciálnych olejov, ovocných výťažkov, levandule, bergamotového a uhorkového extraktu - FOREVER vytvoril sprchovací gél, ktorý si zamilujete.

Viac info 

Relaxation Bath Salts

Odplavte svoje starosti pomocou aromatickej zmesi legendárnej soli z Mŕtveho mora, levandule a iných esenciálnych olejov.  Už od čias starovekých Egypťanov ľudia z celého sveta cestujú k Mŕtvemu moru kvôli jeho známym terapeutickým účinkom. Soľ z Mŕtveho mora dokáže vynikajúco upokojiť a hydratovať vašu pokožku. 

Viac info 

Aroma Spa Collection

Aromatická kolekcia do kúpeľa obsahuje:

- Relaxačnú soľ do kúpeľa 
- Relaxačný sprchovací gél 
- Relaxačné masážne mlieko

Viac info 

Avocado Face & Body Soap

Avokádové mydlo na tvár a telo vyrobené zo stopercentného avokádového masla miluje vašu pokožku a pri čistení ju zvlhčuje vďaka prírodným a omladzujúcim vlastnostiam tohto zázračného ovocia.

Viac info 

Aloe-Jojoba Conditioning Rinse

Nové vylepšené zloženie, obohatené o komplex vitamínu B a hydrolyzovaného proteínu, teraz poskytuje vašim vlasom hydratáciu a kondicionovanie, aby boli jemnejšie, lesklejšie a ľahšie sa upravovali.

Viac info 

Aloe-Jojoba Shampoo

Stabilizovaný aloe vera gél je prospešný nielen pre vaše vlasy, ale aj vlasovú pokožku. Aloe-Jojoba Shampoo je vďaka svojim vlastnostiam a zloženiu prírodnou alternatívou iných šampónov a je vhodný na všetky typy vlasov.

Viac info 

25th Edition for Men

Prilákajte svoje zmysly na svieže a aromatické vône kolínskej vody pre mužov a parfumu pre ženy. Tieto vône, ktoré zaujmú svojou podstatou v jemnej príjemnej zmesi, boli odborne namiešané a vyrobené špeciálne pre Forever Living Products k 25-temu výročiu založenia firmy. 

Viac info 

25th Edition for Women

Tieto vône, ktoré zaujmú svojou podstatou v jemnej príjemnej zmesi, boli odborne namiešané a vyrobené špeciálne pre Forever Living Products k 25-temu výročiu založenia firmy.

Viac info 

Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel tíši bolesť spojenú so zápalom, obnovuje flexibilitu bielkovinovej vrstvy bunečnej steny chrupky a svalov, a tým, že vyrovnáva vnútrobunkový tlak, eliminuje zápal i priamu príčinu bolesti kĺbov, svalov a ostatných mäkkých tkanív.

Viac info 

Forever Aloe Styling Gel®

Revolučné Forever modelovacie želé na vlasy s aloe, so všestranným využitím a silne tužiacim účinkom, spevní a ošetrí vaše vlasy a navyše umožní pružnú úpravu účesu podľa želania. 

Viac info 

Gentleman's Pride®

Forever Living po niekoľko rokov vyvíjala dokonalý prostriedok po holení, pričom sa snažila vyhnúť zloženiam, ktoré sú na báze alkoholu a ktoré vysušujú pokožku a dráždia drobné poranenia. Teraz je dostupný vo forme hodvábne hladkého balzamu.

Viac info 

Aloe Ever-Shield®

Tyčinka Aloe Ever-Shield Deodorant poskytuje účinnú celodennú ochranu proti pachu potu v podpazuší a môže sa aplikovať priamo po sprchovaní bez pocitu štípania.

Viac info 

Aloe Hand & Face Soap

Tekuté mydlo Aloe Hand & Face Soap. Je biologicky odbúrateľné, má regulované pH a nie je dráždivé, je dostatočne jemné na každodenné umývanie tváre, rúk alebo celého tela .

Viac info 

Aloe Veterinary Formula

Keď má člen rodiny ľahko podráždenú pokožku, siahneme po produkte Aloe First. Pretože liečime aj našich zvieracích miláčikov,  sú súčasťou našej rodiny, aj oni majú skúsenosti s touto "zázračnou rastlinou." Forever Living Products vytvorila produkt Aloe Veterinary Formula - prírodný upokojujúci sprej s aloe pre zvieratá.

Viac info 

Forever Bright® Toothgel

Spokojnosť mnohých užívateľov a odborníkov z oblasti zubnej starostlivosti bez pochybností dokazuje, že Forever Bright je značka jedného z najúčinnejších prostriedkov na čistenie zubov na dnešnom trhu.

Viac info 

Aloe Lips™ with Jojoba

Upokojujúce vlastnosti aloe vera sú ideálne pre starostlivosť o pery, ochraňujúc ich pred slnkom a vetrom. Pridali sme najjemnejšie ingrediencie, ako je jojobový olej a včelí vosk, aby sme vytvorili najúčinnejší výrobok určený na celoročné ošetrenie pier.

Viac info