Esenciálne oleje
Sem vložte podnadpis

 Forever Essential Oils - V pohode

Každá zo zmesí Forever Living Essential Oil je vyrobená z niekoľkých starostlivo vybraných olejov pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Zozbierané z najlepších zdrojov celého sveta, každý tón je vedecky vybraný a zmiešaný pre kombináciu najväčšej sily a účinnosti.

Olej Forever™ Essential Oils At Ease je vyrobený zo starostlivo vybraných čistých rastlinných olejov zozbieraných z najlepších zdrojov celého sveta, vrátane Francúzska, Ruska, Číny, Spojených štátov, Egypta a Španielska.

Zmes Forever™ Essential Oils At Ease poskytuje dokonale vyváženú zmes najčistejšej prírodnej gaultérie, levandule, eukalyptu, koriandra, kadidla, rozmarínu, harmančeka, pepermintu, bazalky a oregana, špeciálne vybraných na podporu harmónie, pokoja a pohody.

Forever™ Essential Oils At Ease - 100 % čistota. 100 % pokoj.

Viac info

Essential Oils -Olejový nosič

Olej Forever™ Essential Oils Carrier Oil je ľahká zvláčňujúca tekutina, ktorej účinok je zosilnený niektorými z najlepších prírodných zložiek a antioxidantov. Prvou je derivát kokosového oleja (triglycerid kaprilový/kapronový), ktorý je bezfarebný a bez vône a ľahko sa vstrebáva do pokožky.

Viac info 

Essential Oils Bundle

Vo Forever™ Essential Bundle nájdete všetky tri Single note Forever esencie po (15ml) - Lavender (levanduľa), Lemon (Citrón) a Peppermint (mäta) a navyše tri špeciálne esenciálne zmesi (10ml) -At Ease( v pohode), Defence (ochrana) a Soothe (upokojenie), aby ste sa mohli naplno ponoriť do zážitkov s esenciálnymi olejmi.

Viac info  

Forever™ Essential Oils - Defense (Ochrana)

Forever™ Essential Oils Defense je vyrobený zo starostlivo vybraných čistých rastlinných olejov zozbieraných z najlepších zdrojov celého sveta, vrátane Indie, Nepálu, Somálska, Spojených štátov, Madagaskaru a Maďarska.

Viac info  

Forever Essential Oils - Peppermint

Použitie pepermintu siaha až do starovekej rímskej a gréckej kultúry, keď sa pepermint používal ako dekorácia aj aróma okrem toho, že bol populárnou príchuťou v omáčkach a jedlách.

Viac info  

Forever Essential Oils - Lemon (Citrón) 

Citróny pestované a zbierané v Spojených štátoch sú zbierané ručne a ošetrované niekoľko dní, aby mohlo ovocie naplno dozrieť. Keď ovocie naplno dozrie, stane sa šťavnatejším a vyrába sa najkvalitnejší esenciálny olej.

Viac info  

Forever Essential Oils - Lavender (Levanduľa) 

Použitie levandule môžeme sledovať po stáročia do minulosti do starovekých gréckych a rímskych textov a Biblie, kde sa používala spolu s aloe, koreninami a bylinami na prípravu chrámov na náboženské rituály.

Viac info